13. 5. 2018

🐰 Spring baby bunnies // Jarné králičatká 🐰

Radi by sme sa Vám pochválili s našími novými králičími prírastkami...
V marci sa Marcelke a Jimmymu narodilo 9 drobcov a koncom apríla sa prvý raz stala maminkou aj naša zakrslá teddy králička Lillinka. Hrdým oteckom jej 6 bábätok je náš saténový Cookie.

Keďže sa nám to tu tak rozrastá, rozhodli sme dať nášmu hobbychovu aj meno. Nakoniec sme sa doma zhodli na názve Happy Bunnies a pri tejto príležitosti vznikla aj nová webová stránka, ktorú nájdete TU. Tá je celá venovaná ich prezentácii. Naše šťastné králičky majú aj svoj vlastný fotoalbum a ten sa nachádza TU.

We would like to proudly show You our new bunny members...
In March Marcelka and Jimmy became parents of 9 babies and in the last week of April also our teddy dwarf rabbit Lilly became mother of her very first litter. The proud daddy of these 6 babies is our satin dwarf rabbit Cookie.

Because of this expansion we decided to give our little hobby breeding of rabbits an own name. Finally we have all agreed on the name Happy Bunnies at home and on that occasion a new website was created, which you can find HERE (Sorry, it has only slovak version).  It is dedicated exclusively to presentation of our rabbits. Our happy bunnies also have their own gallery, that can be found HERE.